Відновлення буденного життя чи ще одна маніпуляція?

Хотілося б почати з гарної новини – Україна стала на шлях послаблення методів карантинного режиму, все вертається в звичне русло.

За такої умови, не можна було б не згадати  Укрзалізницю. Нібито ось, нарешті люди зможуть спокійно їздити на роботу, заробляючи копійки для погашення кредитів, що вони понабирали, щоб хоч якось вижити останні два місяці. Але ось, знову підстава.

Всі новинні ЗМІ інформують, що з 1 червня в продаж пустили квитки на плацкарт, але лише 50 відсотків заповнюваності вагону, адже пандемія ще в розпалі, а наша влада піклується про громадян.

Що ж, тут хотілося б додати слова Івана Юрика, голови Укрзалізниці:

Відновлення буденного життя чи ще одна маніпуляція?

Ми пішли на зустріч пасажирам, розуміючи, що не кожен може собі дозволити придбати квиток у вагоні купе або СВ. В продажі будуть присутні квитки на два місця в плацкарті з чотирьох із ліва та одне бокове місце.

На перший погляд все гаразд, немає ніяких проблем, чому ж тоді взагалі піднімати це питання на порядок денний? Так ось, вся суть в тому, що мало хто вдається в подробиці. Побігши масово на вокзали скупляти квитки, люди зустрілися з проблемою- найдешевший з них коштував близько 200 гривень.

На питання, коли пустять звичайні електрички, робітники залізниці лише мовчки хитали головою, ніби ми не знаємо, чого взагалі ви причепилися. Роботодавцям не вигідно, щоб їхні заклади простоювали без персоналу, тому вони ставлять ультиматуми: або ви приїжджаєте, або ми знаходимо нових працівників і дуже швидко, самі розумієте, яка ситуація в країні.

Так, всі розуміють яка ситуація й готові витратити половину заробітньої плати на квиток, щоб отримати хоч якісь гроші. Це так вони пішли на зустріч народу. Звісно, скаржитись це погане діло, мовляючи, хоч щось їде – будьте раді.

Але ж постає питання- невже в плацкарті за 150- 200 гривень коронавірус буде розповсюджуватись менше, ніж в електричці за 32? Ніби він побачить ціну й зрозуміє, що не може собі цього дозволити. Заповнювали б вагони по 10 людей, з дистанцією в 1,5 метра один від одного- це дійсно допомогло б людям, це був би справжній крок на зустріч.

На мій погляд, зараз йде пряма маніпуляція людьми. Всі ми опинились ніби пацюки в капкані. Що з нами зроблять- ніхто не знає й залишається лише гадати.

Звичайно, ні про який бунт або ж мітинг мова й не може йти, адже відразу приїде поліція й випише протокол, за порушення режиму карантину.

Захотіли – пустили потяги дорожче. А що, в людей немає виходу, прийдеться їздити на тому, що маємо. Хтось, звісно, заробить на цьому немалу копійчину, пропагуючи ідеї вбереження людей від жорстоко вірусу, що вбиває мільйони. А хтось витратить останні кошти, для того, щоб хоч якось протягнути ще один місяць.

Фото: з вільних джерел

Please follow and like us:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram