Українське суспільство є “дуже хворе”

Суспільство нашої держави вразив не тільки коронавірус, а ще “черв’ячок” наглості та байдужості.

Деякі особи “захворівши на самозакоханість” забули про безпеку своїх рідних, друзів, сусідів і суспільство взагалі.
Мені важко дивитись на “бунтарів” які приїхали із відпочинку і нахабно відмовляються від обсервації та хамлять всій нашій державі.

На мою думку, таких осіб може виправити тільки жорстоке покарання, що є дуже необхідним.

Якщо наше керівництво в найближчий час не почне вживати жорсткі заходи до осіб, які нахабно порушують карантинні обмеження, то ми за це всі дуже дорого заплатимо. Заплатимо найперше життям та здоров’ям своїх рідних.

Як ми бачимо, попередження та адміністративні штрафи не дають відповідного результату. Український менталітет є дуже специфічний і суспільство розуміє тільки жорсткі методи покарання.

Нашій владі варто було взяти приклад в інших держав. Наприклад, в Індії діють “дідівським” методом. Якщо під час комендантської години громадянин перебуває на вулиці, то поліція починає застосовувати спецзасоби.


В Україні не потрібно запроваджувати дуже жорсткі обмежування і тим самим вбивати економіку. Необхідно, щоб громадяни дотримувались основних правил карантину, а для цього необхідно застосовувати жорсткіші покарання.


Мені страшно заходити в соціальні мережі та бачити, як деякі особи вихваляються відпочинком на шашликах, у великій компанії людей.

На даний час, страшніша ситуація по селах. Мешканці міст самоізолювались, а в сільській місцевості громадяни цього не усвідомлюють. У селі в населення зовсім інші цінності, вони більш господарські та розкуті. Якщо проїхатись у вихідні дні по великих містах, то ми не побачимо скупчення людей. У цей час по селах навпаки.
У соціальних мережах зустрічаються такі оголошення: “Їду з Дрогобича до Львова. Є два вільні пасажирські місця” Деякі особи нашої країни готові взяти у своє авто чужу і потенційно інфіковану людину, щоб заробити пару гривень. Наша жадність, халатність і байдужість нас і доб’є. Я вже не хочу говорити про заробітчан, які ціле життя заробляли гроші в інших країнах, а коли настала біда, то вони зразу їдуть додому і поширюють інфекцію по всій країні, не дотримуючись самоізоляції.

На мою думку, це є просто не припустимо. Такими темпами коронавірусом перехворіє кожен другий.


Керівництво держави повинно задуматись про наслідки карантину для економіки. Уряд повинен розробити чіткий план дій, щоб не довести країну до дефолту. Держава повинна допомогти підприємцям тому, що саме вони наповнюють місцеві та державний бюджети.
Також, було б доречним Верховній Раді України прийняти відповідний закон про максимальне виведення готівки з розрахунків. Через готівку передається значна кількість вірусів.


Нашу економіку може врятувати допомога від Міжнародного Валютного Фонду. Та для цього народні депутати повинні проголосувати за ці рішення, які вимагає міжнародний партнер.


Я дуже щиро хочу, щоб наша держава поборола коронавірус та змогла “встати з колін” після карантину. Бажаю всім не хворіти, достатку та мирного неба над головою!

Please follow and like us:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram