ЦВК затвердила план місцевих виборів 2020

Вчора, 8 серпня ЦВК затвердила план проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року – повідомляє ЦВК.

Основні етапи місцевих виборів:

До 30 серпня 2020 року – офіційне оголошення про початок виборчого процесу чергових та перших виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів шляхом прийняття відповідних рішень.

До 6 вересня 2020 року – подання до ЦВК рішення вищого керівного органу політичної партії про участь її місцевих організацій у місцевих виборах.

З 15 до 24 вересня 2020 року -висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови.

До 2 жовтня – оприлюднення відомостей про реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатних виборчих округах з виборів депутатів сільських, селищних, міських рад (територіальних громад з кількістю виборців до 10 тисяч), кандидатів на посаду сільських, селищних, міських голів у визначений відповідною комісією спосіб.

Початок передвиборної агітації – наступного дня після дня прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидата (кандидатів).

До 8 жовтня 2020 року – проведення жеребкування щодо визначення кандидатур, які підлягають включенню до складу відповідних дільничних виборчих комісій

До 9 жовтня 2020 року -утворення дільничних виборчих комісій.

До 19 жовтня 2020 року – внесення до відповідної ТВК подання про реєстрацію офіційного спостерігача від місцевої організації партії, кандидата в депутати в багатомандатному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови та внесення до ТВК подання про реєстрацію офіційного спостерігача від громадської організації, якій надано дозвіл мати офіційних спостерігачів на відповідних виборах.

з 8 до 20 години 25 жовтня 2020 року – ПРОВЕДЕННЯ ГОЛОСУВАННЯ.

NezNewz/Незнювс  повідомляє, що з детальним планом проведення виборів можна ознайомитися за цим посиланням.


Please follow and like us:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram