Під час пандемії є такі, що не чесно заробляють гроші

В наш час, коли увесь світ потерпає від пандемії, знаходяться “виродки” які заробляють на цьому гроші. На харчові продукти подекуди підняли ціни на 50%-60%.
23 березня заявила і про підняття цін “головна скарбничка України” мережа супермаркетів “АТБ”. Такий крок там назвали вимушеним, оскільки підняли ціни постачальники.
Крім супермаркетів вистачає багато спекулянтів, які заробляють на людській біді та піднімають ціни на найнеобхідніші речі. Не слід цьому дивуватись, оскільки це є наша українська ментальність “нажитись на комусь”.

Дорогі “бізнесмени”: бійтесь Бога, гроші Ви на другий світ з собою не візьмете, а повагу у суспільстві втратите назавжди.

На мою думку, для розв’язання цієї проблеми повинен краще працювати антимонопольний комітет України та інші контролюючі органи, а українці прискіпливіше ставитись до цін і до якості товарів тому що є нечесні продавці, які під час карантину продають товар за завищеними цінами та ще до того протерміновані.
Дані таких продавців було б доречно опубліковувати у соцмережах.

Прошу звернути увагу на те, що на сайті Верховної ради з’явилася петиція про призначення довічного позбавлення волі за спекуляцію товарами першої необхідності, медичним обладнанням та лікарськими засобами під час карантину та надзвичайного стану.
Прошу підтримати і підписатися під цією петицією

Please follow and like us:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram