Наша держава у великій небезпеці

На сьогоднішній день ми повинні всі зрозуміти, що війна триває не тільки на сході України. Ворог веде ще проти нас економічну війну (спецслужби ворожої держави різними способами знищують наші підприємства, політичну (проросійські партії прогресують) та інформаційну війну (частина українських телеканалів належать ворогам України).

Якщо ми не зможемо захистити економіку та свідомість людей, то ми однозначно програємо.
Ми бачимо, що рейтинг проросійських партій з кожним днем росте, а це означає, що ми програємо війну. Наша держава у великій небезпеці

Що в такому випадку робити простому пересічному українцю?

На мою думку, в першу чергу потрібно виключити «зомбоящик» під назвою телевізор. Ми повинні розуміти, що на телеканалах сидять професійні психологи, які зомбують людей у прямому значенні цього слова.
Використовуються різні психологічні інструменти такі, як «25 кадр» та інші.

Українці повинні навчитись логічно мислити. Найбільша біда українського, російського та білоруського народу в тому, що вони є дуже довірливі.

Замість того, щоб самому логічно подумати наш «нарід» схильний вірити брехні політиків. І цим вже майже 30 років користуються різні політичні демагоги.

Наближаються місцеві вибори та на цих місцевих виборах дуже важливо, щоб до місцевого самоврядування не потрапили «ворожі найманці».

На мою думку, до влади повинні прийти професійні господарники, економісти, менеджери. А на наступних президентських та парламентських виборах необхідно обрати справжніх фахівців у сфері національної безпеки та оборони.


Збережемо Україну!

Please follow and like us:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram