На Львівщині утворено територіальні виборчі комісії

Вчора, 10 серпня ЦВК утворила та сформувала склад обласної та районних територіальних виборчих комісій у Львівській області для проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року – повідомляє ЦВК.

Львівська обласна територіальна виборча комісія
          Голова комісії – Лозинський Андрій Федорович, 1970 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
          Заступник голови комісії – Шажко Валерій Євгенович, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
          Секретар комісії – Булка Марія Богданівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
Дрогобицька районна територіальна виборча комісія
Львівської області
          Голова комісії – Федючка Василь Дмитрович, 1992 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
          Заступник голови комісії – Блашкевич Дарія Степанівна, 1953 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Кодексу).
          Секретар комісії – Сафіяник Андрій Петрович, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
Золочівська районна територіальна виборча комісія
Львівської області
          Голова комісії – Москаль Олег Ярославович, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
          Заступник голови комісії – Карпій Мар’яна Степанівна, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
          Секретар комісії – Стельмах Марія Ярославівна, 1968 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Львівська районна територіальна виборча комісія
Львівської області
          Голова комісії – Децик Віктор Ігорович, 1976 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
          Заступник голови комісії – Подвірна Оксана Дмитрівна, 1956 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє”
          Секретар комісії – Радиш Ірина Юріївна, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
Самбірська районна територіальна виборча комісія
Львівської області
          Голова комісії – Мелько Марина Володимирівна, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
          Заступник голови комісії – Сорока Діана Андріївна, 1990 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС”
          Секретар комісії – Ігнатович Юрій Михайлович, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України”
Стрийська районна територіальна виборча комісія
Львівської області
          Голова комісії – Корінець Лідія Василівна, 1945 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
          Заступник голови комісії – Гуменна Олеся Михайлівна, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
          Секретар комісії – Вовчок Микола Богданович, 1962 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє”
Червоноградська районна територіальна виборча комісія
Львівської області
          Голова комісії – Білань Ірина Богданівна, 1991 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
          Заступник голови комісії – Шевчук-Мигасюк Яна Іванівна, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС”
          Секретар комісії – Щур Любов Андріївна, 1959 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Яворівська районна територіальна виборча комісія
Львівської області
          Голова комісії – Борис Орест Степанович, 1960 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
          Заступник голови комісії – Милявська Оксана Тарасівна, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України”
          Секретар комісії – Михальчук Анастасія Андріївна, 1995 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
Бориславська міська територіальна виборча комісія
Дрогобицького району Львівської області
          Голова комісії – Баранович Наталія Анатоліївна, 1996 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
          Заступник голови комісії – Круц Соломія Пилипівна, 1984 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС”
          Секретар комісії – Шмотолоха Мирослава Павлівна, 1966 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Духовна Україна”
Бродівська міська територіальна виборча комісія
Золочівського району Львівської області
          Голова комісії – Лаврін Віктор Іванович, 1965 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
          Заступник голови комісії – Кантор Микола Григорович, 1948 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Народний Рух України”
          Секретар комісії – Карпа Катерина Вікторівна, 1990 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Буська міська територіальна виборча комісія
Золочівського району Львівської області
          Голова комісії – Фалінська Любов Володимирівна, 1960 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
          Заступник голови комісії – Ільків Олександра Олексіївна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
          Секретар комісії – Капацина Юлія Ігорівна, 2001 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка”
Городоцька міська територіальна виборча комісія
Львівського району Львівської області
          Голова комісії – Смілка Наталія Григорівна, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
          Заступник голови комісії – Гринчишин Юрій Ігорович, 1961 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
          Секретар комісії – Снось Мар’ян Анатолійович, 1996 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
Дрогобицька міська територіальна виборча комісія
Дрогобицького району Львівської області
          Голова комісії – Шмігельська Ірина Василівна, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
          Заступник голови комісії – Цицик Ірина Ігорівна, 1987 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
          Секретар комісії – Єльчанінова Ірина Петрівна, 1960 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Жидачівська міська територіальна виборча комісія
Стрийського району Львівської області
          Голова комісії – Іваник Галина Василівна, 1994 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС”
          Заступник голови комісії – Михайлишин Катерина Григорівна, 1951 року народження – від місцевої організації Народно-Демократичної партії
          Секретар комісії – Ковальська Стефанія Михайлівна, 1952 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
Жовківська міська територіальна виборча комісія
Львівського району Львівської області
          Голова комісії – Кінаш Людмила Миколаївна, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє”
          Заступник голови комісії – Чепіль Тарас Ярославович, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
          Секретар комісії – Баскакова Ірина Василівна, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
Золочівська міська територіальна виборча комісія
Золочівського району Львівської області
          Голова комісії – Огоновський Василь Васильович, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє”
          Заступник голови комісії – Маньовська Галина Володимирівна, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
          Секретар комісії – Стецик Галина Сафронівна, 1971 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Кам’янка-Бузька міська територіальна виборча комісія
Львівського району Львівської області
          Голова комісії – Цвик Андрій Олександрович, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
          Заступник голови комісії – Постолюк Ігор Ярославович, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС”
          Секретар комісії – Кінах Ірина Іванівна, 1980 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Миколаївська міська територіальна виборча комісія
Стрийського району Львівської області
          Голова комісії – Макович Олена Богданівна, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”
          Заступник голови комісії – Ониськів Роман Васильович, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє”
          Секретар комісії – Мариній Ігор Васильович, 1970 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
Мостиська міська територіальна виборча комісія
Яворівського району Львівської області
          Голова комісії – Вовк Леся Анатоліївна, 1953 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
          Заступник голови комісії – Попович Мар’яна Юріївна, 1979 року народження – від місцевої організації Народно-Демократичної партії
          Секретар комісії – Ілейко Любов Володимирівна, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
Новояворівська міська територіальна виборча комісія
Яворівського району Львівської області
          Голова комісії – Грет Валерія Петрівна, 2000 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС”
          Заступник голови комісії – Попівняк Наталія Ярославівна, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
          Секретар комісії – Максимишин Тетяна Юріївна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Народний Рух України”
Перемишлянська міська територіальна виборча комісія
Львівського району Львівської області
          Голова комісії – Стружинська Галина Іванівна, 1984 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС”
          Заступник голови комісії – Стружинська Ольга Михайлівна, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє”
          Секретар комісії – Петришин Людмила Вікторівна, 1959 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Самбірська міська територіальна виборча комісія
Самбірського району Львівської області
          Голова комісії – Виханська-Чайківська Любов Дмитрівна, 1956 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
          Заступник голови комісії – Білан Лариса Вікторівна, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
          Секретар комісії – Скробало Галина Іванівна, 1970 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС”
Сколівська міська територіальна виборча комісія
Стрийського району Львівської області
          Голова комісії – Заболотна Ганна Йосипівна, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Заступник голови комісії – Савка Анна Омелянівна, 1951 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
          Секретар комісії – Пославський Ігор Романович, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС”
Старосамбірська міська територіальна виборча комісія
Самбірського району Львівської області
          Голова комісії – Бучковський Роман Михайлович, 1956 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС”
          Заступник голови комісії – Байло Ірина Степанівна, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
          Секретар комісії – Карваш Мар’яна Степанівна, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє”
Стрийська міська територіальна виборча комісія
Стрийського району Львівської області
          Голова комісії – Пасимків Роман Любомирович, 1979 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
          Заступник голови комісії – Кухар Оксана Миколаївна, 1982 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
          Секретар комісії – Марочканич Михайло Олексійович, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС”
Турківська міська територіальна виборча комісія
Самбірського району Львівської області
          Голова комісії – Яворська Марія Михайлівна, 1969 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” .
          Заступник голови комісії – Левицький Андрій Тарасович, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка”.
          Секретар комісії – Яворська Любов Василівна, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” .
Яворівська міська територіальна виборча комісія
Яворівського району Львівської області
          Голова комісії – Лопачак Ольга Миронівна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка”
          Заступник голови комісії – Чума Антоніна Миколаївна, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє”
          Секретар комісії – Лазорко Лілія Петрівна, 1997 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”

NezNewz/Незнювс  повідомляє, що з повним складом ТВК можна ознайомитися за цим посиланням.

Фото:ЦВК

Please follow and like us:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram