Лікування Covid-19 не може бути для всіх однаковим

На даний час у світі немає жодного препарату, що впливав би безпосередньо на коронавірус Covid-19, який будоражить зараз всю планету.

Лікування симптоматичне і не може бути для всіх абсолютно однаковим.

Недавно стикнулася з ситуацією, коли молода людина, без супутньої патології, отримала дуже потужне лікування ( два антибіотики,дексаметазон 8 мг, гепарин, парацетамол впродовж тижня). При тому, що перебіг хвороби був з мінімальними симптомами.

І що ж як наслідок? Організм зреагував і на хворобу, і на лікування. В крові різко знизився рівень лейкоцитів, тромбоцитів. Тепер потрібен час, щоб повністю відновилося все.

Особливо ретельно відслідковувати всі дні хвороби у людей з супутньою патологією ( цукровий діабет, астма, ХОЗЛ, серцево-судинні захворювання) та контроль температури, частоти дихання і сатурації.

На жаль організація обстежень лягає на плечі самого пацієнта і тут головне вчасно все зробити, щоб можна було оцінити важкість стану і при потребі госпіталізувати.

Будьте пильні щодо того, щоб запобігти інфікуванню: маска в громадських місцях, дистанція та миття рук.

Бережіть себе і будьте здорові.

NezNewz/Незнювс  повідомляє, що пані Наталія працює лікарем пульмонологом консультативно-діагностичного відділення Самбірської центральної районної лікарні.

Please follow and like us:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram