Коронавірус перезавантажує людство.

Останніми роками ми бачимо, як люди повністю занурились в життя під назвою “ЗНИЩЕННЯ ВСЕ І ВСІХ ЗА ДЛЯ ВЛАСНОГО ЗБАГАЧЕННЯ”.

Я особисто хочу, щоб певний ранг населення захворів на коронавірус COVID-19, щоб в їхніх головах відбувся землетрус, і вони зрозуміли, що так дальше жити неможливо. Система поділила людей на бідних і багатих.

Я постараюсь вам це пояснити.
Повернемося в минуле:
Далеко не буду забігати розкажу про нашу Сколівщину.
“Сколівської районна рада”, “Райдержадміністрація”,”Сколівська міська рада”,”ВКГ”,”ЖКГ”,”Районо”, “Відділ освіти”,”Школи і Садки”,”Церкви”,”Райсабес”, “Земельний”,”Пенсійний”,”Біржа”,
“Сколівська ЦРЛ”,”Сколівські банки”,”Сколівський Суд”,”Прокуратура”,”Поліція”, “Лісгоспи Сколівщини”, всі Сколівські держустанови.

В цих державних структурах десятки працівників працюють останніх 20 років і то на мізерну зарплату, і у всіх дорогі автомобілі, квартири, дачі, бізнесу, кожного року вони їздять закордон відпочивати, їхні діти всі на посадах, і це все через обман і корупцію.


Коронавірус заставить нас переосмислити все наше життя!Надіюся, що всі люди після цього вірусу будуть жити по новому, по Божому.


Природа втомилася від нашого байдужого ставлення до екології! Ми перестали бути людьми! Гординя затьмарила наш розум і ми відчули себе господарями світу, але малесенький вірус надіюсь швидко поставить нас на місце!


Коронавірус не щадить багатих людей і політиків, привладних можновладців, великих підприємців, давши їм зрозуміти, що від нього не можна втекти на власному літаку і не купити здоров’я за гроші!


Ми перестали вміти співіснувати в сім’ях і тому хвороба закрила нас в наших будинках, щоб ми знову навчилися жити як сім’я, поважати людей похилого віку, тому отримали цю хворобу, щоб згадати які вони вразливі, вільний час ми проводили в торгових центрах, хвороба закрила їх, щоб ми зрозуміли, що щастя не в них, багато часу приділяли своїй зовнішності й порівнювали себе з іншими, тому хвороба закрила наші обличчя масками, щоб ми зрозуміли, що нашій краси там немає!


Ця хвороба багато у нас забирає, але дає можливість багато чому навчитися і зрозуміти, що головне в нашому житті!


Я радий, що перед COVID-19 всі схиляються, незалежності від рангу і статусу людини.Надіюсь, що даний вірус виб’є дур з голів людей, що відбудеться світова перебудова, ідеологічна перебудова, а саме це духовна перебудова, щоб всі зрозуміли для чого нас створив Бог.


Коронавірус нас людей всіх роз’єднав, більше ніж двоє не збиратись, не спілкуватись, для того, щоб пізніше нам хотілося зустрітися, поговорити і об’єднатися.
Я радий, що вірус прийшов і очистив нам повітря, ріки та моря.
Коронавірусу потрібно поставити пам’ятник.
Я радий, що закрились кордони та люди повернулись на Україну, і всі зрозуміли, що закордоном вони не потрібні окрім як раб сила.І тепер ми Українці повинні об’єднатись, і допомагати один одному, і розвивати в себе свою економіку.Ми повинні признати, що 90% ми займались не потрібними для життя справами, воно нас і природу знищувало.
Вірус має відновити все, природу, екологію, риби в ріках, тварин в лісах.
Після коронавірусу людина має зрозуміти, що їй потрібно для існування, і не бігти за грошима знищуючи себе і всіх навколо себе.Бізнес повинен пропасти, бізнес у головах людей повинен пропасти, ми повинні бути всі рівні.Люди мають укріпитися взаємністю, так щоб ми зрозуміли, що для життя багато не потрібно, ми люди повинні між собою об’єднатися в одне духовне тіло.
Чому бізнес має пропасти, а тому, що один бізнес і вбиває економіку.Дивіться сьогодні продукти збільшились в троє, гречка 50 грн., часник 150 грн і всі ціни підросли, хто винен, та ми самі, та бізнесмен який має даний магазин, і так весь бізнес не хіба продукти.Бізнесмени не думають про людей, вони тільки думають як заробити на людях, щоб потім купити собі дороге авто, з’їздити за границю і побудувати велику дачу.

Бізнесмени Сколівщини всі плачуть, але всі мають дорогі авто, кожного року їздять відпочивати за кордон і всі збудували будинки.Якщо бізнес має існувати, то тільки на рівних правах з людьми.В головах людей сидить бізнес, чи ти посадовець, чи ти Богослужитель, чи ти простий можновладець, в кожного сидить бізнес, як вкрасти, як заробити, як надурити, щоб тільки мав ти один, а всі біля бізнесмена страждають – люди, економіка, природа.
Ще раз дякую коронавірусу, що прийшов, бажаю добрим, хорошим, чесним людям коронавірусом не захворіти, а баригам можновладцям, баригам бізнесменам заразитися коронавірусом, звісно вижити, і почати жити чесно, людяно і по Божому.

Please follow and like us:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram