Голова Старосамбірської райради пропіарилась волонтерськими медзасобами

Нещодавно, 26 березня на офіційній сторінці Facebook Старосамбірської райради опубліковано допис про придбання виробів спеціального призначення для наших медиків.

Голова Старосамбірської райради пропіарилась волонтерськими медзасобами

 Ось що по даному факту сьогодні написала Люстрація Старосамбірщини: перед тим як їх везти в лікарню, голова районної ради Тетяна Терлецька дала вказівку своєму однопартійцю головному лікарю Горбовому доставити стерильні халати та респіратори в її кабінет для фотосесії.

Тут розпакували, та голова районної ради зробила собі дешевий піар.
Ось так Тетяна Терлецька незважаючи на біду та епідемію продовжує свої політичні ігрища.
Якщо вже так дуже їй хочеться привласнити чужі здобутки, то хоч май совість не шкодь. Для чого відкривати та одягати те що є призначене для лікарів та медсестер.

Цікаво те, що медичний Директор КНП СРР «Старосамбірської ЦРЛ» Олег Горбовий сам визнає, що це купили спонсори і нічого не заперечує.

Голова Старосамбірської райради пропіарилась волонтерськими медзасобами

 Виникає питання: для чого було розпаковувати костюми і респіратори, які ми бачимо на столі та в руках політиків? Якщо хтось з них інфікований то вони заразять всю лікарню?

Голова районної ради та медичний Директор визнають, що медицина району не готова до епідемії і ці костюми від волонтерів єдине що в них є, тож що вони робили ці роки на своїх посадах?

Як відомо із ЗМІ зарплати в Терлецької та Горбового доходять до 50 тисяч гривень.

Фото: Facebook

Please follow and like us:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram