Чи зможе Україна вийти з економічної кризи

Весь світ потерпає від пандемії коронавірус Covid19. Усе почалося у Китаї, а далі – Європейський Союз, США та Канада. На жаль цей вірус дійшов і до нашої країни. Згідно з офіційними даними 1 людина в Україні померла від коронавіруса.

Михаїл Саакашвілі вважає, що це неправдива інформація, і це підтверджує, що система медицини в Україні є неефективною. Але будемо оптимістами віримо офіційним даним.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль нещодавно повідомив, що Україна входить у світову економічну кризу. Але хто б цьому сумнівався.

Експерти припускають, що через коронавірус скоро курс долара зросте до 30 гривень.

Велика надія від IT-галузі. Ця галузь в Україні дуже швидко розвивається і приносить в економіку більше валюти ніж прокачка газу.

Для того щоб ця галузь динамічно розвивалася пропоную нашому уряду серйозно підійти до IT-освіти: запроваджувати спеціалізовані уроки та гуртки у школах.

Сьогодні у школах є такий предмет, як Інформатика. Але він фактично себе не виправдовує. Потрібно розробити нову програму цього предмету.

Всім відомо, що наші заробітчани найбільше приносять валюти до нашої країни.

За 2019 рік заробітчани в економіку вклали 14 мільярдів американських доларів. Думаю, якщо буде економічна криза то українських заробітчан буде ще більше. З одного року це радує, бо більше буде валюти, але з іншого це – негативно відбивається на сімейних стосунках.

Тому всім потрібно надіятися на краще, але готуватися до гіршого.

Фото: obozrevatel

Please follow and like us:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram