Британські вчені створили препарат від Covid-19 і стали мільйонерами

Троє Британських вчених успішно випробували препарат SNG001 проти Covid-19 і за одну ніч стали мільйонерами. Про це NezNewz/Незнювс  стало відомо від Novinky.

Даний препарат пацієнти вдихають через небулайзер.

Тести показали, що у професорів Саутгемптона Ратко Джукановича, Стівена Холгейта та Донні Девіс була нижча вірогідність тяжкого перебігу 19 з 79 відсотків пацієнтів.

“Немає більшого задоволення, ніж виявити, що наш медикамент лікує пацієнтів. Побічний. А якщо люди створюють щось корисне, вони заслуговують на те, щоб бути винагородженими », – сказав Річард Марсден.

Вартість акцій усіх трьох професорів, що стояли за SNG001, різко зросла за ніч.

Ще в 2004 році троє професорів виявили, що людям з астмою та різними захворюваннями легенів не вистачає бета-білка інтерферону, який організм може виробляти. Їх ліки допомагають замінити цю речовину, що збільшує природні захисні сили організму, які потім можуть краще боротися з вірусною інфекцією.

“Тоді ми просто це помітили. А сьогодні це прорив у лікуванні пацієнтів на ковід-19 “, – сказав Марсден.

На даний час Synairgen очікує затвердження Міжнародною асоціацією медичних регуляторів (IAMRA) офіційно продавати препарат. 

Фармацевтичний виробник Rentschler вже почав випускати більше мільйона партій SNG001.

Єдиним антикоронавірусним препаратом на сьогоднішній день є дексаметазон, який знижує смертність від ковід-19 до третини.

Please follow and like us:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram