Андрію Кузьменку присвоєно посмертно Герой України

Сьогодні, 17 серпня, символічно у День Народження Андрія Кузьменка (СКРЯБІНА), Володимир Зеленський присвоїв посмертно Андрію звання Героя України.

Про це Neznews/Незнювс стало відомо із сайту Офісу Президента.

Звання присвоєно за визначні особисті заслуги у формуванні вітчизняного культурного простору, вагомий внесок у розвиток національного музичного мистецтва, багаторічну плідну творчу та громадську діяльність.

«З початком війни Андрій регулярно їздив на схід і допомагав нашим захисникам. Кузьма й сам був справжнім захисником України. Воїном слова. Його зброя – ручка, папір та мікрофон. Піснею він зцілював душу, словом – заряджав на боротьбу. За сильну, квітучу та непереможну Україну», – наголосив Володимир Зеленський.

Нагадуємо, що Андрій дуже болюче відносився до ситуації на Сході України. Та гостро критикував тодішню владу, зокрема Президента України Петра Порошенка. А також написав вірш ” Лист до Президентів України”.

Андрій загинув 2 лютого 2015 року у автокатастрофі поблизу села Лозуватка, Криворізького району, Дніпропетровської області, повертаючись із концерту.

Please follow and like us:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram